Seminaria i spotkania

17 marca 2016 r.
II Polsko-Amerykańskie Seminarium Naukowe pt."Building inclusive communities" 

17 marca 2016 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbyło się II Polsko-Amerykańskie Seminarium Naukowe pt."Building inclusive communities". Uczestniczyli w nim prelegenci z University of Massachusetts w Bostonie, School For Global Inclusion And Social Development a także z KUL.

Plakat z programem seminarium można obejrzeć tutaj.


* * *

30 października 2014 r.
Wykład otwarty Pani Dorothy Fraser pt. "What is Augmentative and Alternative Communication? Augmentative Communication in Practice: An Introduction"

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykładu otwartego Pani Dorothy Fraser pt. "What is Augmentative and Alternative Communication? Augmentative Communication in Practice: An Introduction" (Co to jest komunikacja wspomagająca i alternatywna? Komunikacja wspomagająca w praktyce – wprowadzenie), który odbył się 30 października 2014 r.

Autorem wszystkich poniższych zdjęć jest Pani Monika Waśkowicz. Serdecznie dziękujemy za podzielenie się nimi i zgodę na ich publikację na naszej stronie!

Link do galerii


* * *

20 października 2014 r.
I Polsko-Amerykańskie Seminarium Naukowe pt. "Access And Inclusion For People With Disabilities"Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z seminarium naukowego "Access And Inclusion For People With Disabilities" ("Dostępność i włączenie osób z niepełnosprawnością"), które odbyło się 20 października 2014 r. Wzięli w nim udział prelegenci z University of Massachusetts w Bostonie, American Association on Intelectual and Developmental Disabilities, Developmental Disabilities Association z Kanady, a także z KUL JPII.

Link do galerii
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz